středa 28. ledna 2015

Katalog 2.0

UPLOADED!!!
Dámy a pánové, (teda zatím spíš jenom dámy), slavnostně vám představuji novou verzi katalogu!!

Co přináší verze 2.0?


Formátování
Věc, kterou jsem potřebovala vyřešit už dlouho...ale nikdy jsem si na ni nenašla dost času. Ten pocit, kdy děláte mezery pomocí Enteru a velikosti písma, takže ty mezery máte všude jiný a pokaždý, když přidáte nový příběh, tak se vám to celý rozje**...
Takže ikdyž ta změna vzhledově asi nejde moc vidět, je text tvořen pomocí Stylů (formátování ve wordu, kdo nezná), takže je to téměř všechno podle jedné šablony, (mezery, odsazení, velikosti...) a navíc mě to usnadní hrozně moc práce při vytváření nových čísel, protože je to najednou mnophem jednodušší

Odkazy přímo na kapitoly
Myslím, že mě to někdo říkal, že by bylo dobrý, aby místo na blog byl odkaz rovnou na příběh, protože je kolikrát složitý to na té stránce hledat, ale bohužel si nepamatuju, kdo to byl..(Sussanah?)

Každopádně jsem si to vzala k srdci a upravila odkazy tak, že po kliknutí na "ČÍST" vás to odkáže na prolog nebo 1. kapitolu (podle toho, kde příběh začíná), takže se můžete po 1 kliknutí pustit do čtení, aniž byste museli cokoli hledat.(problém je zatím pouze u povídky Hostinger, kterou jsem na blogu autorky nenašla...)


Přidáno
Sia - Mlha
Callia - Monthly Darkness
Callia - Nocturna Creaturis
Simča - Zakázaná láska
Simča - Temný anděl

Upraveno
Vera - Hrana Temnoty - obálka
Další číslo vyjde v případě zapsání nového příběhu v pondělí za týden. Pokud chcete v již přidaném příběhu něco změnit (upravit anotaci, přejmenovat...) pište na yesssss@email.cz a při nejbližší aktualizaci katalogu to upravím :) 


Subscribe to Our Blog Updates!
Share this article!

Žádné komentáře:

Okomentovat

Return to top of page
Powered By Blogger | Design by Genesis Awesome | Blogger Template by Lord HTML